332. У п'ятьох братів було поле площею 12 га, порівну в кожного. Один із братів продав свою

частину. Яка площа поля залишилася у чотирьох братів? Підказка: перетвори гектари вари. 333. Скільки квадратних міліметрів має площа прямокутного дзеркальця зі сторонами 4 см i7 см? . Помогите решить 332 и 333 это номер задач​

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиева Фидан.

Відповідь:

12 га = 1200 а

1) 1200 : 5 = 240 (а) – мав кожен із братів;

2) 1200 – 240 = 960 (а).

Відповідь: у чотирьох братів залишилася площа – 960 а земліземлі

Покрокове пояснення:

Отвечает Беккер Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

на фото