Паркан довжиною 161 м розділили ворітьми на дві частини так, що одна із них в 6 раз довше другої.

Знайти довжину коротшої частини паркану. хелп​

Ответы на вопрос

Отвечает Аброськина Оля.

Ответ:

Довжина коротшої сторони паркану — 23 м.

Пошаговое объяснение:

Візьмемо коротшу сторону за х. Тоді довша сторона буде становити . Складаємо рівняння —

х + 6х = 161

7х =  161

х = 161/7

х = 23 м

Отвечает Цыбульский Дарий.

Ответ:

Візьмемо коротшу сторону за х. Тоді довша сторона буде становити 6х. Складаємо рівняння —

х + 6х = 161

7х =  161

х = 161/7

х = 23 м

Пошаговое объяснение:

.