Визначити середнє арифметичне чисел:8,4 і 9,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Боковцева Виктория.

Ответ:

Щоб визначити середнє арифметичне необхідно додати числа і поділити на їх кількість.

(8,4+9,8)/2=18,2/2=9,1

Зроби найкращим, будь ласка.

Отвечает Волченкова Полина.
Среднее арифметическое это сумма всех данных чисел и деленное на их количество.
8,4 + 9,8 = 18,2
18,2 : 2 = 9,1