Математичний диктант 1) 93 зменшити на суму чисел 52 та 11 2)від 73 різниця чисел 40 та 7 3) Сума

чисел 76 та 4 зменшити на 5

Ответы на вопрос

Отвечает Горская Елена.

Ответ:

извините я не знаю ответ

Отвечает Карапетян Артем.
1) 93-63=30
2)73-33=40
3)80-5=76