Обчисліть 1) -8÷1,8+1,4:(-0,1)+45пж допоможіть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Кристина.

Ответ:

 - 8 \div 1.8 + 1.4 \div ( - 0.1) + 45 =  - 8 \times  \frac{9}{5}  +  \frac{7}{5}  \div ( -  \frac{1}{10} ) + 45 =  - 8 \times  \frac{5}{9}  -  \frac{7}{5}  \times 10 + 45 =  -  \frac{40}{9}  - 7 \times 2 + 45 =  -  \frac{40}{9}  - 14 + 45 =  -  \frac{40}{9}  + 31 =  \frac{239}{9}  = 26.5