3. Знайдіть значення х із пропорції х-2/8 = 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

x-\frac{2}{8} =\frac{1}{2}

x=\frac{1}{2} +\frac{2}{8}

\frac{1}{2} +\frac{2}{8} =\frac{4}{8} +\frac{2}{8} =\frac{6}{8} =\frac{3}{4} =0.75

x=0.75

Ответ: х=0,75