Знайдіть корінь рівняння 4 ікс мінус 3 дорівнює 10.​


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

Ответ:

3 \frac{1}{4}

Пошаговое объяснение:

4х-3=10

4х=10+3

4х=13

х=13/4

x = 3  \frac{1}{4}