Павлик має такі результати зі стрибків у довжину :3,9м,4м,3,7м, 4,2м.Обчисліть середній результат

стрибка

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

1) 3.9+4+3.7+4.2=15.8 (м) сума його стрибків.

2)15/4=3.95 (м) середній результат стрибка

Ответ:3.95 м