Розв‘яжіть рівняння 5х-5=11+х ДУЖЕ ТРЕБА!


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Альбина.

5х-5=11+х

5х-х=11+5

4х=16

х=16:4

х=4

Ответ: х= 4

Проверка

5*4-5=11+4

15=15