Срочно!!! Даю 100 балів за правильну відповідь! За 1 день хлопчик прочитав у 3 рази більше ніж за

2. Всього він прочитав 120 сторінок.Скільки сторінок він прочитав за 1 день.Яке рівняння задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Дамэнко Кричун.

Відповідь:

У перший день хлопчик прочитав 90 сторінок.

Покрокове пояснення:

1 день - ?, у 3 р. >, ніж у 2 день

2 день - ?

Всього: 120 сторінок

Візьмемо за невідоме кількість сторінок, яку він прочитав у другий день. Позначимо цю кількість як х (сторінок). Тоді у перший день (за умовою): 3 * х. Маємо рівняння:

х + 3 * x = 120

4x = 120

x = 120 / 4

x = 30

Отже, х = 30. Це кількість сторінок, яку хлопчик прочитав у другий день.

У перший день: 3 * x = 3 * 30 = 90 (сторінок).

Відповідь: 90 сторінок.