На пошив двох учнівських костюмів витратили Зм тканини. Скільки метрів тканини потрібно на пошив

п'яти таких же костюмів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Персидская Лада.

Розвяжемо завдання пропорцією:

(к-сть костюмів) - (довжина тканини)

2 к. ---- 3 м.

5 к. ---- х м.

х=  (5*3)/2 = 15/2 = 7,5м

Відповідь: 7,5 м. тканини потрібно на пошив п'яти костюмів.

Отвечает Луенко Валерия.

Ответ:

8 метров

Пошаговое объяснение:

5/3=1,6 м ткани на 1 костюм

1,6*5=8 метров ткани на 5 костюмов