Батькові 46 років, а синові – 10. Через скільки років батько буде втричі старший за сина?


Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ:

через 8 років.

Пошаговое объяснение:

46+8=54

10+8=18

18*3=54