У правильній чотирикутнiй призмi площа основи= 800 см2, а висота 9 см, Знайдіть Діагональ призми.​


Ответы на вопрос

Отвечает Asmar Alik.

A1D-?

Якщо правильна чотирикутна призма, значить в основі лежить квадрат.

1)S(квадрата) =АD²

800=AD²

AD=√800

AD=20√2

2) AA1=9(з умови)

з трикутника АА1D:

A1D²= AA1²+AD²=81+800=881

A1D=√881