1) Сторона ВС прямокутника ABCD дорівнює 50 см, а сторона AB становить 50% сторони BC. Знайдіть

площу прямокутника ABCD I​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Відповідь: S=1250

Покрокове пояснення:

Сторона АВ=50/2=25 тоді S=50*25=1250