Якщо масштаб карти М 1:10000000 і відстань між містами на карп 27 см. то відстань між містами на

місцевості дорівнює: Дуже срочно,даю 70 балів! В мене срок виходить через 12 хвилин (​

Ответы на вопрос

Отвечает Аюшиев Тумэн.

Пошаговое объяснение:

Расстояние на местности = х

27/х = 1/10000000

х = 27 * 10000000 / 1

х = 270000000 / 1

х = 270 000 000

270 000 000 см = 2700 км

Ответ: 2700 км