7. Обчисліть площу рівнобедреного трикутника, довжина основи якого 12 см, а довжина бічної сторони

10 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Саша.

Відповідь:

Удачі

Покрокове пояснення:

якщо він рівнобедрений, то сторони =12 і 10 і 10

p=(12+10+10)/2

p=16

S=\sqrt{ (16-10)(16-10)(16-12)*16}

S=\sqrt{36*4*16}

S=6*2*4

S=48 см²