Ціна деякого товару 450 грн . Скільки коштує товар, якщо його ціну збільшити на 10% а потім нову

ціну зменшити на 10% Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Николай.
Ответ: 445 грн 50 коп
Пошаговое объяснение: 450÷100=4,5 4,5•10=45 450+45=495
495÷100=4,95 4,95•10=49,5
495-49,5=445,5