Майстер за три години, а учень за 4 год разом виготовили 85 деталей. Майстер виготовив за годину на

5 деталей більше, ніж учень. Скільки деталей виготовляв за годину кожний з них?​

Ответы на вопрос

Отвечает Болатаев Александр.

Ответ:

10 деталей,  15 деталей.

Пошаговое объяснение:

Нехай за годину учень виготовив х деталей, тоді майстер х+5 деталей.

3(х+5) + 4х = 85

3х+15+4х=85

7х=70;  х=10

За годину учень виготовив 10 деталей, майстер 15 деталей.

Отвечает Киселёва Ангелина.

Пошаговое объяснение:

Ученик = х деталей за 1 час

Мастер = х + 5 деталей за 1 час

3(х + 5) + 4х = 85

3х + 15 + 4х = 85

7х + 15 = 85

7х = 85 - 15

7х = 70

х = 70 : 7

х = 10

Ученик = (х) = 10 деталей за 1 час

Мастер = (х + 5) = 10 + 5 = 15 деталей за 1 час