Картоплю зібрали iз 75% поля. З якої площі ще не зібрано вро- - жай, якщо площа всього поля

дорівнює 28 га?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

21га

Пошаговое объяснение:

100/28=75/х

х=75*28/100=21 га