Сума двох чисел дорівнює 18,2 . знайди більше з цих чисеь якщо одне з них в 1,8 разів більше за

друге

Ответы на вопрос

Отвечает Убушиева Агни.

Ответ:

Х +1,8х = 18,2
2,8х = 18,2
Х= 6,5
1,8х =6,5 ×1,8 = 11,7
Число 11,7 більше

Пошаговое объяснение: