Знайдіть: |25| (Введіть значення) Знайдіть: |15| (Введіть значення) |–2,5| • |4,2| Розв’яжіть

рівняння: |x| – 4 = 9

Ответы на вопрос

Отвечает Комарских Илья.

Привіт Сонце!

Я допоможу тобі!

1. |25| = 25.

2. |15| = 15.

3. |–2,5| × |4,2| = 2,5 × 4,2 = 10,5.

4. |x| – 4 = 9.

   |x| = 9 + 4.

   |x| = 13.

    х = 13.

   Відповідь: х = 13

¯\_(ツ)_/¯