Допоможіть буть ласка Скільки літ Антону й Насті, якщо разом їм - сімнадцять, і тепер їй вдвічі

більше, ніж було Антону вісім років тому?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Полина.

Ответ:

Антону зараз 11 років, а Насті - 6 років

Пошаговое объяснение:

Нехай, Антону зараз х років, а Насті - у років. Складемо систему рівнянь:

x + y = 17

y = 2x - 16

Підставимо значення у з другого рівняння в перше:

х + 2х - 16 = 17

3х = 33

х = 11

Значить, з другого рівняння випливає, що Насті зараз:

у = 22 - 16 = 6 років