Немає ВІДПОВІДІ Задача Середнє арифметичне двох чисел, 6,9іZ, дорівнює 5,65. Знайдіть число Z.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сочинская Анна.

Ответ:

4,4

Пошаговое объяснение:

(6,9 + z) : 2 = 5,65

6,9 + z = 5,65 * 2

6,9 + z = 11,3

z = 11,3 - 6,9

z = 4,4