8. (3 бали) Одна сторона трикутника на 9 дм менша від другої і в 2 рази менша від третьої. Знайдіть

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 105 дм. пж срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Альборов Артур.
Нехай третя сторона х дм, тоді друга сторона (х+9) дм, а перша - 2х дм. Периметр трикутника буде х+х+9+2х, що за умовою дорівнює 105 дм.
Отже, маємо рівняння:
х+х+9+2х=105
4х+9=105
4х=105-9
4х=96
х=96:4
х=24 дм - третя сторона
24+9=33 дм - друга сторона
2*24=48 дм перша сторона
Відповідь:24 дм, 33дм, 48дм