4. Найти значення виразу 5х – у, якщо х = – 2, у = – 3. А) 13; Б) – 7; В) – 13; Г) 7.


Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Ответ:

5х-у

х=-2;у=-3

Пошаговое объяснение:

5х-у=5×(-2)-(-3)=-10-(-3)=-7

Б)