У трикутнику АВС кут А 36°, а кут В 84°. Бісектриси кутів А і С перетинаються в точці О. Знайди

велечину кута АОС, вважаючи суму кутів трикутника рівною 180°. помогите плиз дам 17 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Насонова Виктория.

Відповідь:

132 градуси

Покрокове пояснення:

кут С = 180 - 36 - 84 = 60

кут АСО = 60 / 2 = 30

кут САО = 36 / 2 = 18

кут АОС = 180 - 18 - 30 = 132