Виконайте дії: 20:(6 3/14+1 11/14)—(4 1/4—2 3/4):5 Допоможіть будьласка вирахувати


Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.

Ответ:

11/5, 2 1/5, 2,2

Пошаговое объяснение:

20÷((6+1)+(3/14+11/14))-(17/4-11/4)×1/5=20÷(7+1)-3/2×1/5=20÷8-3/10=2,5-3/10=5/2-3/10=11/5