Поділіть число 120 на частини у відношенні 3: 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Шихалев Дима.

Відповідь

45; 75

Рішення

Складаємо всі члени відносини

3+5=8

Ділимо задане число на суму членів відносини

120/8=15

Потім послідовно множимо кожен член відносини на число вище

1) 3×15=45

2) 5×15=75