4. За перший день Петрик прочитав 40% всієї книжки, за другий -45\% , а за третій - решту 14-

сторінок. Скільки всього сторінок у книжцi?

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Диана.

Ответ:

100-40=60% залишилось прочитати після першого дня

60%=0,6

60*0,6=36% прочитав другого дня

60-36=24% прочитав третього дня

24%=0,24

144:0,24=600 сторінок всього