Алладін і Жасмін купили два нові килими прямокутного та квадратної форми з однаковим периметром.

Знайди площу квадратного килима, якщо відомо, що довжина прямокутного килима 8 м а ширина 4 м. Задача на три дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Бразгун Алеся.

Ответ:

64 м²

Пошаговое объяснение:

1) 8×4=32(м)- P прям. килима

2) 32÷4=8(м)- 1 ст. квад. килима

3)8×8=64(м²)

В.: S квад.=64 м²