Алладін і Жасмін купили два нові килими прямокутної форми з однаковим периметром. Знайди площу

квадратного килима, якщо відомо, що довжина прямокутного килима 8м, а ширина 4метри.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Відповідь:

Площа квадратного килима дорівнює 36 метрів².

Покрокове пояснення:

Периметр прямокутного килима дорівнює подвоєній сумі його сторін ( довжина 8 метрів та ширина 4 метри ):

Р = 2 × ( 8 + 4 ) = 24 метри.

За умовами задачи периметр квадратного килима дорівнює периметру прямокутного килима.

Периметр квадратного килима дорівнює його стороні помноженій на чотири. Таким чином, якщо відомий периметр квадратного килима можна знайти його сторону:

А = Р / 4 = 24 / 4 = 6 метрів.

Площа квадратного килима дорівнює його стороні у квадраті:

S = А² = 6² = 36 метрів².