У двох ящиках разом 41кг цукерок, причому в другому на 3 кг більше, ніж у першому. Скільки кг

цукерок у другому ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Александр.

Ответ:

У другому ящику 22 кг цукерок

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому ящику х кг цукерок, тоді у другому - х + 3 кг. Складемо рівняння:

x + x + 3 = 41

2x = 38

x = 19 - у першому ящику

19 + 3 = 22 - у другому ящику

Отвечает Исупов Сергей.

Ответ:

решение смотри на фотографии