Обчисли об'єм кулі, діаметр якої 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалова Полина.

Ответ:

≈167π

Пошаговое объяснение:

V=4/3 πR^3

V= 4/3 π ×125

V= 500/3 π

V≈ 167 π