У неділю кінотеатр відвідали 340 глядачів, що становить 85% кількості глядачів, які відвідали

кінотеатр у суботу. Скільки глядачів відвідали кінотеатр у суботу СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Булатникова Екатерина.

Пропорция: 340 зрителей - 85% (в воскресенье)

                      х зрителей - 100% (в субботу)

х = (340 · 100) : 85 = 34 000 : 85 = 400 (зрит.) - посетили кинотеатр в субботу.

Или так:

340 : 0,85 = 400

Ответ: 400 глядачів відвідали кінотеатр у суботу.

Отвечает Астафьева Ксюша.

Ответ:

(340 * 100) : 85=400 глядачів відвідали кінотеатр у суботу.