Знайдіть число, 30% якого становлять 17,5% від 3 8/7


Ответы на вопрос

Отвечает Bank Va.

Ответ:

17,5%=0.175

30%=0.3

3\frac{8}{7}=\frac{29}{7}

1)\frac{29}{7}*0.175=0.725

2)0.725/0.3=\frac{725}{300}=\frac{29}{12}=2\frac{5}{12}

Оттвет: 2\frac{5}{12}

Пошаговое объяснение: