Знайди середнє арифметичне чисел: 6;2,4;9,6 Даю 25 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Горбушкин Никич.

Відповідь:

6

Покрокове пояснення:

Середнє арифметичне знаходиться за формулою "сума чисел ділена на кількість чисел":

\frac{6 + 2,4 + 9,6}{3} = \frac{18}{3} = 6

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Удачи

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне чисел-сума всіх фіксованих чисел, поділена на кількість чисел.

6+2,4+9,6=18

18:3=6

Середнє арифметичне=6