Знайдіть довжину та площу круга якщо його радіус дорівнює 4(число П округліть до сотих).Відповідь

округліть до сотих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Vishnikov Dima.

Пошаговое объяснение:

R = 4 ед.

π = 3,14

С = ? ед.

S = ? ед.²

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 4 = 25,12 ед.

S = πR²

S = 3,14 * 4² = 3,14 * 16 = 50,24 ед.²