Знайдіть довжину кола, якщо його радіус дорівнює 5.27 ( число пи округліть до сотих) Відповідь

округліть до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Мутьев Иван.

Ответ: S=2πr; S=2*3,14*5,27=33,1 см

Пошаговое объяснение: Там відповідь виходить 33,0956

Отвечает Гайфутдинов Тима.

Ответ:

L=2P

L=2*3.14*5,27=33,0956(см)- довжина кола