Знайдіть найменше натуральне число, що задовольня нерівність 4 і 25/32 x+2 і 7/32 x> 133/4 .


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Тихон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 25/32 x+2 7/32 x> 133/4

6 (25+7)/32 Х=133/4.

6 32/32 Х=133/4

7Х=133/4

Х=133/(7*4)

Х=133/28

Х=(112+21)/28

Х=3 21/28 сократим на 7

Х=3 3/4