Середнє арифметичне чисел 5,4 та х дорівнює 5. Знайдіть х


Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.

Ответ:х=

Пошаговое объяснение:

(5.4+х):2=

5.4+х=2*пять

5.4+х=10-5.4

х=4.6