Функція задана формрлою у=кх-2. Знайти значення к, якщо пряма проходить через точку А(3;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Рогожников Роман.

Ответ:

1/3

Пошаговое объяснение:

-1=k*3-2

3k=2-1

3k=1

k=1/3