Срочно: Знайдіть корені рівняння 9х² -25 =0


Ответы на вопрос

Отвечает Хомич Алина.

Ответ:

-5/3;  5/3

Пошаговое объяснение:

9х² -25 =0

(3х+5)(3х-5)=0

3х+5=0;  3х=-5;  х=-5/3

3х-5=0;  3х=5;   х=5/3