Дві сторони трикутника 3 і 4 см, а кут між ними становить 60 градусів. Знайти невідому сторону

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Віталій.

Ответ:

√13 см

Пошаговое объяснение:

Дано:

AB = 3 см

AC = 4 см

∠BAC = 60°

BC - ?

решение:

по теореме косинусов ⇒

BC² = AB² + AC² - 2 · AB · AC · cos60° = (3)² + (4)² -  2 · 3 · 4 · 1 /2 = 9 + 16 - 2 · 3 · 4 · 1/2 = 9 + 16 - 12 = 13

BC = √13см