Знайдіть ріст кожного казкового героя, якщо відомо, що висота Вінні Пуха становить 1, 3 м. Лунтик

на 0,5 м менший за Вінні Пуха, а П'ятачок на 0,1 м більший від Лунтика. Мудра Сова на 1,2 м менша від зросту П'ятачка і Лунтика разом. СРОЧНО!!!!! ДАЮ 20 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

Вінні Пух - 1.5

Лунтик-0.8м

П'ятачок-0.9м

Мудра Сова-0.5

Пошаговое объяснение:

Лунтик:1,3-0,5=0.8м

П'ятачок: 0.8+0.1=0.9м

Мудра Сова: 0.8 + 0.9 - 1.2 =0.5