У дідуся Антона великий сад Там 20 яблунь , груш — на 8 менше , ніж яблунь.Вишні становлять 1/2

усієї кількості яблунь і груш.Скільки дерев у саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.
1) 20+8=28
2) 28:2=14- вишні
3) 28+14= 42
Відповідь: у саду 42 дерева
Отвечает Гемба Даша.

Ответ:

48 дерев

Пошаговое объяснение:

Кількість груш: 20 - 8 = 12 дерев.
Кількість яблунь та груш: 20 + 12 = 32 дерева.

Кількість вишень: 32 : 2 = 16 дерев.

Усього у саду: 32 + 16 = 48 дерев.