Пелікан наловив за рік 1672 рибини.3/4 він з'їв сам а решту згодував дітям . Скільки потрібно

пелікану на рік для дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулимшин Айдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1672 * 3/4 = 1254 рибини пелікан з'їв сам

1672 - 1254 = 418 рибин на рік для дітей

Отвечает Греков Егор.

Ответ:

1) 1672×3/4=1254 (рибини) з'їв пелікан

2) 1672-1254=418 (рибин)

Відповідь: 418 рибин потрібно пелікану на рік для дітей.