На одному боці вулиці,де будинки мають непарні номери,є 17 будинків Який номер має п'ятий від

початку вулиці будинок; третій від кінця вулиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Хозяинова Татьяна.

Ответ:

5 от начала 9 дом. 3 от конца 27 дом.

Пошаговое объяснение:

a_{5} =1+(5-1)*2=1+4*2=9\\\\a_{17-3}=a_{14}  =1+(14-1)*2=1+13*2=27