Запиши три дроби, що дорівнюють дробу 18/30 з наменники яких менші від знаменника цього дробу​


Ответы на вопрос

Отвечает Раевский Даниил.

Пошаговое объяснение:

18/30=18÷2/30÷2=9/15

18/30=18÷3/30÷3=6/10

18/30=18÷6/30÷6=3/5