Улітку Матвій із бабусею заготовили на зиму 4 банки варення,компотів у 6 разів більше,ніж варення,а

овочів-на 9 банок меньше,ніж компотів.Скільки банок овочів заготували влітку Матвій із бабусею?Помогите пожалуйста срочнооо полностью решение

Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.

Ответ:

1)4×6 =24 (б) -компоту

2) 24-9 =15 (б) -овочів

Відповідь :Матвій з бабусею заготували на зиму 24 банки компоту і 15 банок овочів