За 6 хв у ванну наливається 54 л води, а через злиВНИЙ отвір виливається 42 л. Скільки літрів води

залишається у ванні щохвилини? дуже важливо!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Мария.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

(54-42)÷=

Отвечает Игликов Абдувахит.

Ответ:

30 литрив

Пошаговое объяснение:

Если 54-42=12

то 42-12=30

логично